Registruotis    Prisijungti
Prisijungti
» » » Įspėjimas: ciberžolės žala šių 6 tipų žmonėms
Svarbu žinoti, Liaudies medicina, Informaciniai

Įspėjimas: ciberžolės žala šių 6 tipų žmonėms

Įspėjimas: nustokite vartoti ciberžolę, jei jūs manote, kad priklausote šiems 6 tipo žmonėms.

Mes dažnai manome, kad jei yra kažkas natūralaus, jie nesukelia jokio šalutinio poveikio. Ciberžolė yra populiarus prieskonis, suteikia daug naudos sveikatai, turi unikalų skonį ir gali būti naudojamas, kaip natūralus dažiklis.

Tačiau, ciberžolė gali sukelti ir šalutinių poveikių, įskaitant galvos svaigimą, pykinimą, viduriavimą, pilvo skausmą. Taigi, yra tam tikros asmenų grupės, kurios turėtų vengti ciberžolės. Taigi, apžvelkime šiuos tipus:

Įspėjimas: ciberžolės žala šių 6 tipų žmonėms
1. Jūs neturėtumėte naudoti ciberžolės, jeigu vartojate antacidinius preparatus. Šis derinys gali sukelti rūgštėjimą organizme. Ciberžolės ilgo laiko vartojimas gali sukelti skrandžio sutrikimų.

2. Kita ciberžolės savybė - praskiedžia kraują, o tai gali sulėtinti kraujo krešėjimą. Taigi, prieš pradėdami vartoti ciberžolę, naudoti jį kaip prieskonį, turėtumėte pasitarti su savo gydytoju. Vartojant kraują skystinančius vaistus nereikėtų vartoti kartu ir ciberžolės. Ir dar, jeigu vartojate vaistažolių papildus, kurie sulėtina kraujo krešėjimą, jums taip pat reiktų atsisakyti ciberžolės, priešingu atveju jums gali tekti dviguba dozė.

3. Be to, dėl šių ciberžolės savybių jūs neturėtumėte vartoti bent porą savaičių iki operacijos.

4. Jei turite tulžies pūslės problemų, ciberžolė gali pabloginti šią problemą. Todėl, reiktų vengti, jei turite tulžies latakų obstrukciją (nepratakumą) arba tulžies akmenligę.

5. Be to, ciberžolė gali sąveikauti su tokiais vaistais, kaip nesteroidiniai ir priešuždegiminiais. Todėl, būkite atsargūs, derinant ją su žolelių preparatais.

6. Ciberžolė yra saugi, kad vartotų ją nėštumo ir žindymo metu, tik jei vartos saikingai ir kaip prieskonį. Bet tai yra pavojinga, jei vartos medicininiais tikslais, didelis kiekis nėščioms moterims, gali sukelti grėsmę nėštumui, nes ciberžolė gali paskatinti gimdymą. Be to, nėra jokios informacijos apie ciberžolės saugumą lygį medicinos tikslais, maitinimu krūtimi, todėl patartina nevartoti, siekiant išvengti galimų šalutinių poveikių.

7. Nepaisant to, kad kurkuminas ciberžolėje puikiai išvalo tulžies pūslę, sumažina tulžies pūslės formavimosi riziką ir tulžies pūslės vėžį, vis vieną sergantiems tulžies takų obstrukcija, rekomenduojama vengti šio prieskonio naudojimą.

Šaltinis: paranormal.lt

Skaitė: 71484   

Komentarai

Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.