Padėk sau pats!

– Atsikratyk Google, dalies Amazon, Microsoft ir kt. kompanijų sekimo, ir tuo pačiu persekiojančių reklamų: įsiinstaliuok mano gamybos nemokamą programėlę A-Reklama. Parsisiųsti. Virusų tikrai nėra!
– Naudoji Windows 10 OS? Ar kilo klausimas, kodėl ji buvo dalinama už dyką? Todėl kad Microsoft kompanija Windows 10 tobulino Tavo pagalba. Tiesiog esi jos testuotojas. Nutrauk testavimo veiklą ir paspartink savo kompiuterį: parsisiųsk nemokamą programėlę Destroy Windows 10 Spying. Parsisiųsti.
– Nori parašyti kandžią žinutę ar komentarą anonimiškai? Padaryk tai per VPN serverį. Skaityk apie tai čia. Parsisiųsk programą. Kaip instaliuotis?
– Nenori, kad Google žinotų ko tu ieškai? (tavo praeitis pas šią kompaniją išsaugota nuo prisijungimo prie interneto pradžios). Vykdyk paiešką per sąžiningus puslapius. Išbandyk.
– Nenori, kad Tavo pašto paskyra naudotųsi visi, kas moka pinigus? Nenori kentėti įvairiausių naujų sąlygų ir naujų nesuprantamų meniu? Tada imk konfidencialų, paprastą ir labai greitą paštą be reklamų ir įsipareigojimų: Prisijunk.
– Informacijai: čia https://ip-ranges.amazonaws.com/ip-ranges.json Amazon (Bezoso, turtingiausio žmogaus pasaulyje) serveriai, kurie kaip Dievas, po kelis iš karto, Jus stebi interneto platybėse. Tai vyksta nuolatos. Buitinių techninių galimybių užblokuoti, deja, nebėra. Didžiulį paruoštą naudojimui adresų blokavimo sąrašą (hosts bylą), siūlo šis arba šis puslapiai.
– Norite keistis bylomis torrent pagalba? Siūlyčiau programą Tribler (parsisiųsti). Nuostatose protinga būtų pakeisti prievadą į pvz. 3306, kad interneto tiekėjas Jūsų net neįtartų naudojantis torrent.